Benti spol. s r.o. stavební společnost, stavby a rekonstrukce Benešov

+420 606 721 192 benti@benti.cz

Reference

Bytový dům Husovo náměstí – Benešov

Od roku 2009 do roku 2011 jsme pro investora Benti-byty s.r.o. zrealizovali developerský projekt „Bytový dům Husovo náměstí“, který má sedm nadzemních a dvě podzemní patra. Bytový dům má 91 bytů, 5 komerčních prostor a je rozdělen na čtyři sekce se čtyřmi vchody. V podzemních patrech je 187 parkovacích stání a veškeré zázemí pro obyvatele domu.

Údolí Zlatého potoka – Kunice

Od roku 2007 do roku 2010 jsme pro investora Benti-reality spol. s r.o. zrealizovali developerský projekt „Údolí Zlatého potoka“ v Kunicích. Jednalo se o lokalitu se 49 pozemky, kde jsme postavili 31 RD pro Benti-reality spol s r.o. a dále 4 RD pro individuální investory.

Polyfunkční dům Slunečnice – zahradní město

Od roku 2004 do roku 2006 jsme pro investora SYSTEM-Pro invest spol. s r.o. zrealizovali developerský projekt „Slunečnice“ v lokalitě Praha 10 – Zahradní město. Jedná se o polyfunkční dům, který má 13 nadzemních a x podzemních pater. V domě se nachází 69 bytů, 1 ateliér, 420m2 komerčních prostor a 67 garážových stání.

Nástavba Vlašim

Rekonstrukce střechy

Rd Tomek - opravy

Rekonstrukce plícního oddělení


Dále jsme realizovali RD Těptín, RD Uhříněves, Rekonstrukce Myslíkova, RD Ptice, rekonstrukce bytového domu Pohořelec, RD Václavice, Mycí centrum STAJAM a další.

V současnosti realizujeme pro investora Interbuild Bohdalec s.r.o. projekt „OBYTNÝ DŮM BOHDALEC“. Jedná se o objekt se dvěmi sekcemi a jedním schodištěm, které bude společné pro obě sekce. Sekce A s 10 bytovými jednotkami a sekce B s 9 bytovými jednotkami. Bytový dům má 1 podzemní a 3 nadzemní podlaží, kde třetí je ustupující.

Podrobné reference na vyžádání.

RYCHLÝ KONTAKT Benti - stavební činnost
Tel: +420 606 721 192
Mail: benti@benti.cz
Web: www.benti.cz
Partner Naši partněři Partner Partner Partner Partner